Klasikinės indiškos muzikos koncertas ir knygos pristatymas Kaune spalio 12 d.

Visus, besidominčius Sahadža jogos meditacijos metodu, kviečiame į ypatingą vakarą – klasikinės indiškos muzikos koncertą ir Šri Matadži Nirmala Devi knygos „Meta šiuolaikinė era“ pristatymą. Renginys įvyks spalio 12 dieną (šeštadienį), 14 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2) salėje (pirmame aukšte).

Koncerte dalyvaus muzikantės, Sahadža jogės Malini ir Amrita iš Indijos, jos dainuos ir gros tradiciniais instrumentais. Taip pat papasakos apie šios muzikos poveikį, pasiūlys pabandyti kartu pamedituoti. Svarbu tai, kad remiantis Sahadža jogos metodu net pirmą kartą pabandžiusiems pajausti meditacinę būseną, visa vyksta spontaniškai ir labai paprastai.

Renginys dedikuojamas Šri Matadži Nirmala Devi, kuri visame pasaulyje žinoma kaip Sahadža jogos pradininkė, suteikusi žmonijai būdą atrasti ir pažinti savo dvasinę būtį. Ir nors dvasiniam mokymui patirtis gerokai svarbesnė už bet kokius žodžius ar pamokslus, tačiau lietuvių kalba išversta knyga „Meta šiuolaikinė era“ skirta ne tik jogams, ne tik religingiems žmonėms, bet ir kiekvienam, nuoširdžiai ieškančiam atsakymų į klausimą, kas jis yra iš tikrųjų. Knygoje nagrinėjamos tokios temos, kaip religija, rasizmas, Vakarų kultūra, pasaulinė taika, žmogaus evoliucija ir kita. Siūloma atidžiau pažvelgti į savo būtį, į tai, kaip žmogus iš tikrųjų turėtų gyventi, dėl ko stengtis, kad pasiektų gyvenimo pilnatvę ir gerovę.
Motinos knyga_prew_small2
Renginys nemokamas. Daugiau informacijos tel. 8 682 28 955.