Indijos klasika: muzika, šokis ir meditacija Vilniuje ir Kaune

Visus labai kviečiame į nepaprastus koncertus:
vasario 2 d., 18.30, Vilniaus mokytojų namų svetainėje ir
vasario 3 d., 16.00 val. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos salėje.

Klasikinė Indijos muzika – pati seniausia gyva muzika, skambanti Žemėje. Koncertų metu Lietuvoje svečiuosis garsus klasikinės indų muzikos vokalistas, kompozitorius ir mokytojas Pt. B. Subramanian.

Pt. B. Subramanian yra koncertavęs visame pasaulyje: Kinijoje, JAV, Rusijoje, Irane, Kazachstane, Sibire, Singapūre, Kanadoje, Švedijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir kitur. Jis nuolat keliauja, moko muzikantus, rengia koncertus.

Taip pat koncertuose klasikinį indų šokį Kuchipudi atliks Vera Krishnaraj – šio klasikinio indų šokio atlikėja, mokytoja ir choreografė. Kuchipudi šokis – nepaprastas: jis kupinas dvasingumo ir beribio džiaugsmo, kuris atveria ir žiūrovų širdis. Atėjusieji galės išvysti ypatingą Vera Krishnaraj gebėjimą šokyje savo siela ir kūnu susilieti su muzikos garsais.

Abu atlikėjus sieja beribis atsidavimas muzikai ir Sahadža jogos meditacijos metodas. Sahadža jogos meditacijos mokytoja Šri Matadži Nirmala Devi organizuodavo pasaulinius seminarus, kurių metu daugiausiai laiko Sahadža jogai tiesiog klausydavosi klasikinės indiškos muzikos. Tęsdami šią tradiciją atlikėjai kviečia visus patirti ramybę ir net atsikratyti nereikalingos vidinės įtampos, nuovargio. 

Tai unikali proga Vilniuje ir Kaune išgirsti ir gyvai pamatyti aukščiausių profesionalų pasirodymą. Todėl kviečiame atvykti visus norinčius susipažinti su jų kūryba ir meistrišku atlikimu.

Renginys nemokamas.