Muzika ir meditacija Alytuje

Visus Alytaus gyventojus ir miesto svečius vasario 9 d., 13 val.,  kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks  Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Seirijų g. 2)

Sakoma, jog muzika yra universali pasaulio kalba, nes net ir nesuprasdami dainų žodžių galime jausti emocijas ir patirti būsenas. Sahadža jogos meditacijos mokytoja Šri Matadži Nirmala Devi organizuodavo pasaulinius seminarus, kurių metu daugiausiai laiko Sahadža jogai tiesiog klausydavosi klasikinės indiškos muzikos. Tęsdami šią tradiciją Lietuvos atlikėjai kviečia visus patirti ramybę ir, jei tokių turime, atsikratyti nereikalingos vidinės įtampos ar baimių.

Sahadža joga – tai savęs pažinimo metodas, kurį praktikuodami išmokstame stebėti save ir aplinkinį pasaulį, o pažindami savo reakcijas nebeprarandame balanso net ir labai įtemptose situacijose. Dėl teigiamo poveikio žmogaus psichinei, emocinei ir fizinei sveikatai Sahadža jogos meditacija paskelbta „UNESCO Center for Peace“ partnere.

Ši meditacija unikali tuo, kad potyris jaučiamas čia ir dabar, be išankstinio pasiruošimo ar specialių priemonių. Jos metu pažadinama visa, kas nuo pat gimimo glūdi kiekvieno mūsų viduje.

Renginys nemokamas. Jei prireiktų daugiau informacijos, visad prašome kreiptis.