Naujienos

10 Sahadža jogos seminarų ciklas Vilniuje

10-ies seminarų ciklas nuo rugsėjo 18 d., kiekvieną trečiadienį, 18.30 val., Vilniaus mokytojų namuose.

SAHADŽA JOGOS EUROPOS TURAS „AWAKENING“

Kviečiame į Sahadža jogos muzikinio turo AWAKENING Europoje atidarymą. Gyva muzika ir praktinis meditacijos seminaras – rugpjūčio 9 d., 18.30 val., Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje, Vilniuje.

Kaip tapti savo gyvenimo stebėtoju?

Kviečiame patirti tikrąją meditaciją gegužės 29 d., 18.30 h, Vilniaus mokytojų namuose.

ATEIKI IŠBANDYTI SAHADŽA JOGĄ VINGIO PARKE!

Gegužės 11-12 dienomis, 12-18 valandomis, dalyvausime Vilniaus Vingio parko festivalyje. Ieškoki Sahadža jogos palapinės!

Muzika ir meditacija Jonavoje

Balandžio 27 d. (šeštadienį), 14.00 val., Jonavos kultūros centre (Žeimių g. 15)

Muzika ir meditacija Klaipėdoje

Visus Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius vasario 23 d., 17 val., kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks Klaipėdos lėlių teatro salėje (Turgaus g. 9).

Muzika ir meditacija Birštone

Visus Birštono gyventojus ir miesto svečius vasario 10 d., 14 val.,  kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks  Birštono kurhauze (B. Sruogos g. 2).  

Muzika ir meditacija Alytuje

Visus Alytaus gyventojus ir miesto svečius vasario 9 d., 13 val.,  kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks  Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Seirijų g. 2)

3 SAHADŽA JOGA. MUZIKA ir MEDITACIJA koncertai Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune

Kviečiame visus į indiškos MUZIKOS ir MEDITACIJOS vakarus Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Koncertuos iš Austrijos atvykusi „Meditation Band“ – tai tarptautinė gyvos muzikos grupė, vienijanti narius iš Indijos, Austrijos, Rusijos ir Ukrainos. Muzikoje sujungiamas Rytų ir Vakarų instrumentų skambesys...

Sahadža jogos seminarai Kėdainiuose

Kviečiame mokytis medituoti pagal Sahadža jogos metodą Kėdainiuose.