Naujienos

Sahadža jogos seminarai - kiekvieną šeštadienį Ignalinoje!

Ignalinoje kiekvieną šeštadienį nuo 12 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre (Ateities g. 43) bus rengiami Sahadža jogos seminarai.

„Meta šiuolaikinė era“ - lietuviškai išleista Šri Matadži Nirmala Devi knyga

Egzistuoja visa persmelkiantis Dieviškosios meilės džiaugsmas, ir aš norėčiau, kad visi jį patirtų“ – taip pradedama Šri Matadži Nirmala Devi knyga „Meta šiuolaikinė era“.

Sahadža joga - UNESCO taikos partnerė

Jei nėra taikos mūsų pačių viduje, kaip tuomet galime užtikrinti pasaulinę taiką?

Muzika ir meditacija - šventiniai indiškos muzikos koncertai

Kviečiame į šventinius indiškos musikos koncertus Vilniuje, Utenoje, Ignalinoje.

Muzika ir meditacija Klaipėdoje

Gruodžio 19 d. 18 val. Klaipėdos parodų rūmuose, Aukštoji g. 3 įvyks Sahadža jogos programa, kurios metu galėsite susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu ir pasiklausyti klasikinės indiškos muzikos.

Baltijos turas 2012

„Baltijos turas“ – kasmet Lietuvos miestus ir miestelius pasiekiantis muzikos ir meditacijos koncertų ciklas. Koncertų metu pristatomas Sahadža jogos metodas, padedantis žmonėms siekti dvasinės pusiausvyros.

Seminaras Ignalinoje

Kviečiame į įvadinį seminarą Ignalinoje, kuris vyks spalio 27 d. 12 val. Ignalinos kulturos ir sporto centre (Ateities g. 43, 1 a.).

Sahadža jogos seminaras Utenoje

Kviečiame į įvadinį seminarą Utenoje, kuris vyks spalio 13 d. 12 val. A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12, 2 a.).

Sahadža joga - Master Of Calm festivalyje

Tai savaitę truksianti dvasinė šventė, kuri šiemet vyks rugpjūčio 12-18 dienomis vienoje gražiausių Lietuvos vietų -- Dūburio saloje. www.mastersofcalm.lt

Organizuojamas "Baltijos turas 2012"