Naujienos

Muzika ir meditacija Birštone

Visus Birštono gyventojus ir miesto svečius vasario 10 d., 14 val.,  kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks  Birštono kurhauze (B. Sruogos g. 2).  

Muzika ir meditacija Alytuje

Visus Alytaus gyventojus ir miesto svečius vasario 9 d., 13 val.,  kviečiame į Sahadža jogos programą „Muzika ir meditacija“, kuri vyks  Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Seirijų g. 2)

3 SAHADŽA JOGA. MUZIKA ir MEDITACIJA koncertai Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune

Kviečiame visus į indiškos MUZIKOS ir MEDITACIJOS vakarus Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Koncertuos iš Austrijos atvykusi „Meditation Band“ – tai tarptautinė gyvos muzikos grupė, vienijanti narius iš Indijos, Austrijos, Rusijos ir Ukrainos. Muzikoje sujungiamas Rytų ir Vakarų instrumentų skambesys...

Sahadža jogos seminarai Kėdainiuose

Kviečiame mokytis medituoti pagal Sahadža jogos metodą Kėdainiuose.

Sahadža jogos seminarų ciklas Vilniuje

Nuo spalio 17 d. pradedame Sahadža jogos seminarų ciklą Vilniuje. Registracija...

8 savaičių Sahadža jogos kursai Jurbarke

Nuo spalio 11 d. (ketvirtadienio) per 8 savaites kartu kolektyviškai bandysime mokytis, kaip pažinti, stiprinti ir neprarasti vidinės ramybės, pusiausvyros ir taikos.  Registracija...

10 savaičių Sahadža jogos kursai Kaune

Nuo spalio 3 d. (trečiadienio), Kaune per 10 savaičių kartu kolektyviškai bandysime mokytis, kaip pažinti, stiprinti ir neprarasti vidinės ramybės, pusiausvyros ir taikos.  BŪTINA REGISTRACIJA

Sahadža jogos seminarai Kėdainiuose

Gegužės 13 ir 20 dienomis 14 val. Kėdainių kultūros centre (J. Basanavičiaus g. 24, repeticijų salėje antrame aukšte) vyks įvadinis Sahadža jogos seminaras. 

Satsanga Kaune – pokalbis ir meditacija

Kviečiame laisvam bendravimui į satsangą-meditaciją Kaune, gegužės 12 d., 13 val. Tema: Kas mums trukdo džiaugtis? Sahadža joga – būties džiaugsmas.

Muzika ir meditacija Tauragėje

Balandžio 28 d. (šeštadienį), 14 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekoje vyks Sahadž muzikinė programa. Laukiame visų, kurie nori pasiklausyti indiškos muzikos ir gyvai išbandyti Sahadža jogos meditaciją.