Naujienos

Jogos dienos Vilniuje spalio 23-25 d.

Spalio 23-25 d. "Litexpo" rūmuose, Vilniuje, susitikime Jogos dienose. Skaitysime du pranešimus...

Sahadža jogos programa Panevėžyje

Kviečiame susipažinti su Sahadža jogos teorija ir praktika šeštadienį, spalio 10 d. 12 val. Panevėžyje...

Sahadža jogos programa Radviliškyje

Birželio 28 d. (sekmadienį), 12 val. Radviliškio Sahadža jogai kviečia visus norinčius susitikti Radviliškio miesto stadione.

Šiaulių Sahadža jogų kolektyvinės meditacijos vasarą

Šiaulių Sahadža jogai laukia visų, atvykstančių kolektyvinės meditacijos vasarą šiais ketvirtadieniais...

Birželio 21 d. - Tarptautinė jogos diena

Šiais metais mūsų šalyje taip pat minima Tarptautinė jogos diena. Jei norite daugiau sužinoti apie Sahadža jogos meditacijos metodą ir gyvai jį išbandyti, susitikime Jūsų mieste. Paspaudę nuorodą sužinosite visas detales.

Šiaulių Sahadža jogai visus kviečia kolektyvinės meditacijos

Gegužės 17 d. ir birželio 14 d. (sekmadieniais), 16 val., Šiaulių miesto Sahadža jogai kviečia visus, norinčius sužinoti daugiau apie unikalų Sahadža jogos meditacijos metodą ir kartu kolektyviškai pamedituoti. Susitikime Šiaulių kultūros centro 47 aud. (Aušros al. 31).

Susitikime jogos ir sveikatingumo festivalyje "Jogos dienos Kaunas'15"

Susitikime PLC "Mega", Kaune, jogos ir sveikatingumo festivalyje "Jogos dienos Kaunas'15" balandžio 24,25,26 dienomis. Daugiau sužinoti apie unikalų Sahadža jogos meditacijos metodą galite atvykę į Sahadža jogos pristatymus balandžio 24 d. 18-19 val. (pagrindinėje scenoje) ir balandžio 26 d. 15.30-16.30 val. (3 salėje).

Pasaulinė vidinės taikos diena Lietuvoje

Šiais metais Lietuvos Sahadža jogai prisideda prie pasaulinės iniciatyvos ir kviečia visus paminėti Pasaulinę vidinės taikos dieną. Daugiau...

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

"Muzika ir meditacija" vakarai Šilutėje ir Jurbarke

Kviečiame į "Muzika ir meditacija" vakarus šeštadienį (lapkričio 15 d., 16 val.) Šilutės kultūros ir pramogų centre, , o sekmadienį (lapkričio 16 d., 15 val.) Jurbarke, Verslo ir informacijos centre. Koncertuoja klasikinės indiškos muzikos atlikėja - Malini Subramanian-Kontrimienė.