Naujienos

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

"Muzika ir meditacija" vakarai Šilutėje ir Jurbarke

Kviečiame į "Muzika ir meditacija" vakarus šeštadienį (lapkričio 15 d., 16 val.) Šilutės kultūros ir pramogų centre, , o sekmadienį (lapkričio 16 d., 15 val.) Jurbarke, Verslo ir informacijos centre. Koncertuoja klasikinės indiškos muzikos atlikėja - Malini Subramanian-Kontrimienė.

Sahadža jogos programa Šiauliuose

Visus maloniai kviečiame į Sahadža jogos programą lapkričio 30 d., 16 val., Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31).

Klasikinės indų muzikos vakaras "Muzika ir meditacija" Kaune

Kviečiame į muzikos ir meditacijos vakarą Kaune. Spalio 29d. 18:00 val. Kauno kultros centro "Tautos namai" didžiojoje salėje, Vytauto pr. 79

Sahadža jogos programa Zarasuose!

Visus zarasiečius ir aplinkinių miestelių gyventojus labai kviečiame į Sahadža jogos programą spalio 18 d. (šeštadienį), 14 val., Zarasų kultūros centre (Vytauto g.1A/2A).

Sahadža jogos programa Panevėžyje

Sahadža jogos programa Radviliškyje ir Akademijos miestelyje (Kėdainių r.)

Susitikime vėl spalio 5 d. 12 val. Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 45, bei 16 val. Akademijos kultūros centro mažojoje salėje (Stoties g. 9).

Sahadža jogos programa Plungėje

Visus plungiškius ir miesto švečius kviečiame susirinkti spalio 5 d. (sekmadienį), 15 val. Plungės kultūros centro kamerinėje salėje (Senamiesčio a. 3), kur įvyks Sahadža jogos programa.

Sahadža jogos programa Klaipėdoje

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu, kviečiame į programą S. Dacho namuose (Jūros g. 7) rugsėjo 21 d., 16 val.

Sahadža jogos programa Radviliškyje

Visus Radviliškio gyventojus ir miesto svečius kviečiame ateiti į Sahadža jogos programą rugpjūčio 17 d. (sekmadienį), 14 val. Radvilų g. 11-6.