Naujienos

Susitikime jogos ir sveikatingumo festivalyje "Jogos dienos Kaunas'15"

Susitikime PLC "Mega", Kaune, jogos ir sveikatingumo festivalyje "Jogos dienos Kaunas'15" balandžio 24,25,26 dienomis. Daugiau sužinoti apie unikalų Sahadža jogos meditacijos metodą galite atvykę į Sahadža jogos pristatymus balandžio 24 d. 18-19 val. (pagrindinėje scenoje) ir balandžio 26 d. 15.30-16.30 val. (3 salėje).

Pasaulinė vidinės taikos diena Lietuvoje

Šiais metais Lietuvos Sahadža jogai prisideda prie pasaulinės iniciatyvos ir kviečia visus paminėti Pasaulinę vidinės taikos dieną. Daugiau...

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

"Muzika ir meditacija" vakarai Šilutėje ir Jurbarke

Kviečiame į "Muzika ir meditacija" vakarus šeštadienį (lapkričio 15 d., 16 val.) Šilutės kultūros ir pramogų centre, , o sekmadienį (lapkričio 16 d., 15 val.) Jurbarke, Verslo ir informacijos centre. Koncertuoja klasikinės indiškos muzikos atlikėja - Malini Subramanian-Kontrimienė.

Sahadža jogos programa Šiauliuose

Visus maloniai kviečiame į Sahadža jogos programą lapkričio 30 d., 16 val., Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31).

Klasikinės indų muzikos vakaras "Muzika ir meditacija" Kaune

Kviečiame į muzikos ir meditacijos vakarą Kaune. Spalio 29d. 18:00 val. Kauno kultros centro "Tautos namai" didžiojoje salėje, Vytauto pr. 79

Sahadža jogos programa Zarasuose!

Visus zarasiečius ir aplinkinių miestelių gyventojus labai kviečiame į Sahadža jogos programą spalio 18 d. (šeštadienį), 14 val., Zarasų kultūros centre (Vytauto g.1A/2A).

Sahadža jogos programa Panevėžyje

Sahadža jogos programa Radviliškyje ir Akademijos miestelyje (Kėdainių r.)

Susitikime vėl spalio 5 d. 12 val. Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 45, bei 16 val. Akademijos kultūros centro mažojoje salėje (Stoties g. 9).

Sahadža jogos programa Plungėje

Visus plungiškius ir miesto švečius kviečiame susirinkti spalio 5 d. (sekmadienį), 15 val. Plungės kultūros centro kamerinėje salėje (Senamiesčio a. 3), kur įvyks Sahadža jogos programa.