Naujienos

Sahadža jogos programa Panevėžyje

Kviečiame atvykti į Sahadža jogos programą, kuri įvyks vasario 15 d. (šeštadienį), 12 val. PANEVĖŽIO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE, Respublikos g. 14.

Knygos „Meta šiuolaikinė era“ pristatymas Plungėje

Kviečiame į Sahadža jogos pradininkės Šri Matadži Nirmala Devi knygos „Meta šiuolaikinė era“ pristatymą, kuris įvyks vasario 1 d., 14 val., Plungės kultūros centro kamerinėje salėje, 3 aukšte.

Pirmoji Sahadža jogos programa Joniškyje

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos teorija ir praktika, kviečiame 2014 m. sausio 11 d. (šeštadienį), 14 val. atvykti į Joniškio kultūros centrą (Žemaičių g. 14).

Pirmoji Sahadža jogos programa Pakruojyje

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos teorija ir praktika, kviečiame šeštadienį, gruodžio 7 d., 14 val. atvykti į PAKRUOJO KULTŪROS CENTRĄ

Paroda "Sveikata 2013", Lapkričio 15-17 dienomis, Klaipėdoje

Kviečiame atvykti ir susipažinti su Sahadža Jogos metodu, jo poveikų sveikatai ir subtiliajai energetinei sistemai.

Pasikeitė Sahadža jogos meditacijos užsiėmimų vieta Elektrėnuose

Pasikeitė Sahadža jogos meditacijos užsiėmimų vieta Elektrėnuose lapkričio 17 d. ir gruodžio 15 d.

Klasikinės indiškos muzikos koncertas ir knygos pristatymas Kaune spalio 12 d.

SPALIO 12 D., 14 VAL., Kauno apskrities viešosios bibliotekos salėje (Radastų g. 2, I aukšte), vyks klasikinės indiškos muzikos koncertas (atlikėjos – seserys Malini ir Amrita iš Indijos) ir knygos „Meta šiuolaikinė era“ pristatymas. Renginys nemokamas.

Sahadža jogos meditacijos užsiėmimai Elektrėnuose spalio−gruodžio mėnesiais

Norinčius susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu ir patiems jį išbandyti kviečiame į meditacijos užsiėmimus Elektrėnuose spalio−gruodžio mėnesiais.

Sahadža jogos meditacijos užsiėmimai Šiauliuose spalio−gruodžio mėnesiais

Norinčius susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu ir patiems jį išbandyti kviečiame į meditacijos užsiėmimus spalio−gruodžio mėnesiais.

Sahadža jogos programa Radviliškyje rugsėjo 29 d., 15 val.

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos metodu, kviečiame atvykti rugsėjo 29 d. (sekmadienį) 15 val. į Radviliškio miesto kultūros centrą.