Naujienos

Pasikeitė Sahadža jogos meditacijos užsiėmimų vieta Elektrėnuose

Pasikeitė Sahadža jogos meditacijos užsiėmimų vieta Elektrėnuose lapkričio 17 d. ir gruodžio 15 d.

Klasikinės indiškos muzikos koncertas ir knygos pristatymas Kaune spalio 12 d.

SPALIO 12 D., 14 VAL., Kauno apskrities viešosios bibliotekos salėje (Radastų g. 2, I aukšte), vyks klasikinės indiškos muzikos koncertas (atlikėjos – seserys Malini ir Amrita iš Indijos) ir knygos „Meta šiuolaikinė era“ pristatymas. Renginys nemokamas.

Sahadža jogos meditacijos užsiėmimai Elektrėnuose spalio−gruodžio mėnesiais

Norinčius susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu ir patiems jį išbandyti kviečiame į meditacijos užsiėmimus Elektrėnuose spalio−gruodžio mėnesiais.

Sahadža jogos meditacijos užsiėmimai Šiauliuose spalio−gruodžio mėnesiais

Norinčius susipažinti su Sahadža jogos meditacijos metodu ir patiems jį išbandyti kviečiame į meditacijos užsiėmimus spalio−gruodžio mėnesiais.

Sahadža jogos programa Radviliškyje rugsėjo 29 d., 15 val.

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos metodu, kviečiame atvykti rugsėjo 29 d. (sekmadienį) 15 val. į Radviliškio miesto kultūros centrą.

Sahadža jogos programa Šiauliuose rugsėjo 28 d., 12 val.

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža jogos metodu, kviečiame atvykti rugsėjo 28 d. (šeštadienį), 12 val. į Šiaulių kultūros centrą.

Sahadža jogos programa Elektrėnuose rugpjūčio 31 d., 15 val.

Kviečiame į Sahadža jogos programą rugpjūčio 31 d. (šeštadienį), 15 val. Elektrėnų kultūros centre (Draugystės g. 2/7).

Sahadža jogos programa Panevėžyje rugpjūčio 24 d.

Visus, norinčius susipažinti su Sahadža joga, kviečiame atvykti rugpjūčio 24 d. (šeštadienį), 12 val. į Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką.

Klasikinės indiškos muzikos ir meditacijos vakarai Zarasuose ir Molėtuose

Kviečiame į klasikinės indiškos muzikos ir meditacijos vakarus Zarasuose − liepos 30d., antradienį, 18 val., Zarasų kultūros centre (Vytauto g. 1A/2A) ir Molėtuose − liepos 31d., trečiadienį, 18 val., Molėtų kultūros centre (Inturkės g. 4).

Klasikinės indiškos muzikos ir meditacijos vakaras Telšių amfiteatre liepos 27 dieną, 17 val.

Jeigu norite ne tik susipažinti su Indijos klasikinės muzikos sąskambiais, bet ir pajausti nusiraminimą bei harmoningą būseną, patirti, kas yra meditacija, kviečiame liepos 27 dieną, 17 val. į koncertą „Klasikinės indiškos muzikos ir meditacijos vakaras“ (Telšių amfiteatre). Koncerte dalyvauja muzikantė, Sahadža jogė Malini iš Indijos.