UNESCO

logo-unesco_v2Sahadža jogos meditacija yra paprastas, laiko patikrintas metodas, padedantis sumažinti stresą, pagerinti sveikatą. Taip pat šis stiprina dėmesį ir padeda žmonėms būti balanse.

Jei nėra taikos mūsų pačių viduje, kaip tuomet galime užtikrinti pasaulinę taiką? Žmonija po truputį pradeda suprasti, koks svarbus yra asmeninis vystymasis ir balansas gyvenime. Apie tai vis dažniau kalba jaunimas, taip pat mokslininkai, politikai, edukologai, menininkai.

Kaip „UNESCO Taikos centro“ (UNESCO Center for Peace) partnerė, Sahadža jogos meditacija buvo sukurta siekiant padėti vystyti, stiprinti ir integruoti žmogiškąjį potencialą visais aspektais. Mes iš tiesų tampame taikos instrumentais savo šalyse ir visame pasaulyje.

Su Sahadža joga galime nesunkiai pasiekti savo vidų ir iš ten pasisemti jėgos, suteikiančios visokeriopą balansą, taikos jausmą ir minčių ramybę. Šią minčių ramybę galima pajusti net po vienos ar kelių meditacijų. Nuolatinės meditacijos mažina ligų tikimybę. Iš esmės tai nemokama investicija į tai, kas laikui bėgant suteikia tobulumą kiekviename lygmenyje. Visi užsiėmimai yra nemokami. Sahadža jogą gali praktikuoti visi žmonės.

Daugiau informacijos: http://www.unescocenterforpeace.org/partners/.

meditacija internete